Mei

Uitslagen 01/05/2017
DRONGEN
Aspiranten 12 jaar (U13)
18 SOENENS Viktor
30 DE SMET Troy
Aspiranten 13 jaar (U14)
19 VANDENHENDE Kobe
23 PERSYN Twan
38 DE VILLE Arthur
Aspiranten 14 jaar (U15)
12 DE ZUTTER Jonas
Aspiranten 13 jaar (U14) Meisjes
3 WITTEVRONGEL Lani


HOOGLEDE
Miniemen (afwachtingsproef bij aspiranten) 10 j.
11 VAN PARYS Bengt
Miniemen (afwachtingsproef bij aspiranten) 11 j.
12 FONCKE Aiko
15 PUYPE Bram
18 DE CLERCQ Matthijs
Aspiranten 13j Meisjes
1 PUYPE Laura


LENDELEDE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
9 VAN LANDSCHOOT Ruben
15 LAUREYNS Ril
43 DE SUTTER Stijn


VELDEGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop
12 SLABINCK Indiana


ZONNEBEKE
1.14.3 Juniores - Open omloop
43 TEUNIS Seppe

Anzegem (BK Tijdrijden)                                                                                                                                                                   14j Aspiranten                                                                                                                                                                                6 Stef Van Renterghem

Uitslagen 06/05/2017                                                                                                                                                 ASSEBROEK1.12B - Elite z.c./U23
27 SLABINCK Indiana


DE HAAN 1.17.3 Nieuwelingen - PK
2° jaars: 45 PENNINCK Pepijn


SINAAI-WAAS
1.14.3 Juniores -
46 DEMUYNCK Gillian
46 VERLINDE Simon


ZWEVEGEM-KAPPAERT
1.14.3 Juniores
54 BRAET Axel

Uitslagen 07/05/2017                                                                                                                                                                 LADY´S DAY SINAAI
1.16 Dames Juniores.
27 LAMEIRE Louise
Dames Nieuwelingen
32 DE WISPELAERE Fien


MERELBEKE
1.17.3 Nieuwelingen - PK 1° jaars
6 LAUREYNS Ril
34 DE VUYST Jens
1.17.3 Nieuwelingen - PK 2de jaars
28 VAN LANDSCHOOT Ruben
45 DE MEY Remi

WAREGEM
Miniemen
10 j.
4 VAN PARYS Bengt
11 j.
4 FONCKE Aiko
5 PUYPE Bram
14 COCQUYT Mathijs
17 DE CLERCQ Matthijs
20 DEFOOR Sander
11 jaar meisjes
7 MAEYHAERT Celeste

Aspiranten
12 j. reeks 2
16 SOENENS Viktor
13 j. reeks 2
13 MOREELS Emile
25 BLANCKE Siebe
13 j. reeks 1
7 PERSYN Twan
22 D´HOUST Yani
14 j. reeks 1
20 MOREELS Henri
14 j. reeks 2
20 VAN RENTERGHEM Stef                                                                                                                                                               13 j; meisjes
2 PUYPE Laura
4 WITTEVRONGEL Lani

Uitslagen 13/05/2017
AALBEKE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
23 VAN LANDSCHOOT Ruben
56 LAUREYNS Ril
61 DE VUYST Jens
69 DE SUTTER Stijn


WIJNENDALE - TORHOUT
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23
30 SLABINCK Indiana

Uitslagen 14/05/2017
BOEZINGE
1.16 Dames nieuwelingen
12 DE WISPELAERE Fien
1.16 Dames juniores
18 LAMEIRE Louise


BREDENE
1.14.3 Juniores - Provinciaal Kampioenschap
66 VERLINDE Simon
79 DEMUYNCK Gillian
91 BRAET Axel
91 DEPONDT Louis
91 MICHIELS Liebert
91 TEUNIS Seppe


DENDERHOUTEM
1.14.3 Juniores - Provinciaal Kampioenschap
42 DE VRIESE Chendo
42 VERDONCK Gauthier


VORSELAAR
1.18 Open Indiv. (Am./Mast./B.El.zc/B.U23)
7 SLABINCK Indiana


WATERVLIET
Aspiranten
12 jaar (U13)
10 SOENENS Viktor
13 jaar U14
11 VANDENHENDE Kobe
15 PERSYN Twan
32 BLANCKE Siebe
38 DE VILLE Arthur
14 jaar (U15)
2 VAN RENTERGHEM Stef
20 DE ZUTTER Jonas
Miniemen
10 jaar (U11)
5 VAN PARYS Bengt
11 jaar (U12)
3 FONCKE Aiko
4 DEFOOR Sander
6 DE CLERCQ Matthijs
7 PUYPE Bram
10 WEYTS Louis
19 COCQUYT Mathijs
Aspiranten meisjes
13 jaar (U14) Meisjes
2 WITTEVRONGEL Lani
4 PUYPE Laura
Miniemen meisjes
11 jaar (U12) Meisjes
4 MAEYHAERT Celeste

Uitslagen 20/05/2017
GRANDGLISE                                                                                                                                                                        Miniemen 11 jaar
2 Bram Puype
Aspiranten meisjes 13 j.
1 Laura Puype


Uitslagen 21/05/2017
SINT-BAAFS-VIJVE
1.14.3 Juniores - Open omloop
52 DE VRIESE Chendo


SINT-KORNELIS-HOREBEKE
Aspiranten
12 jaar (U13)
9 SOENENS Viktor
10 DE DOBBELAERE Born
13 jaar (U14)
26 PERSYN Twan
14 jaar (U15)
5 VAN RENTERGHEM Stef


VELDEGEM
Aspiranten
12 j.
18 DE SMET Troy
13 j.
9 D´HOUST Yani
10 MOREELS Emile
32 DE VILLE Arthur
14 j.- GP
15 DE ZUTTER Jonas
Miniemen
10 j.
14 VAN PARYS Bengt
20 BRYTHEN David
11 j.
4 WEYTS Louis
11 FONCKE Aiko
12 DEFOOR Sander
15 DE CLERCQ Matthijs
16 COCQUYT Mathijs
30 DE WILDE Wannes
Aspiranten
13 j. - meisjes
2 WITTEVRONGEL Lani
Miniemen
11 j. - meisjes
4 MAEYHAERT Celeste


21/05/2017 WAARSCHOOT
Nieuwelingen - Open Omloop
33 PENNINCK Pepijn
53 DE VUYST Jens
57 LAUREYNS Ril
77 DE SUTTER Stijn
77 VAN LANDSCHOOT Ruben - lek -
Juniores - Open omloop
27 BRAET Axel
62 TEUNIS Seppe
63 MICHIELS Liebert
65 DEPONDT Louis
67 DEMUYNCK Gillian

 

Uitslagen 25/05/2017
ERPE-MERE
Aspiranten
13 jaar (U14)
15 VANDENHENDE Kobe
16 PERSYN Twan
14 jaar (U15)
10 VAN RENTERGHEM Stef

HOBOKEN
Aspiranten
13 j. meisjes
1 PUYPE Laura
Miniemen
11 j.
3 PUYPE Bram
HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuwelingen
Dames Nieuwelingen
7 DE WISPELAERE Fien

LAARNE
1.17.3 Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
1° jaars
79 LAUREYNS Ril
2° jaars
86 DE MEY Remi

LEDEGEM
Aspiranten
12j
8 SOENENS Viktor
13 j.
20 BLANCKE Siebe

OUDENAARDE - LEUPEGEM
Miniemen
U11 (10 j.)
8 BRYTHEN David
U12 (11 J.)
8 WEYTS Louis
14 DE CLERCQ Matthijs
20 FONCKE Aiko
U12 M (11 j.)
2 MAEYHAERT Celeste

SLEIDINGE
Nieuwelingen - Open Omloop
9 VAN LANDSCHOOT Ruben
37 DE SUTTER Stijn
39 DE VUYST Jens
Juniores - Open omloop
13 TEUNIS Seppe

ZWEVEGEM KREUPEL
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
37 PENNINCK Pepijn

OUTRIJVE- Interclub
76 – Axel Braet
DNF Simon Verlinde
DNF Louis Depondt

Uitslagen 27/05/2017
KRUISHOUTEM
Aspiranten
12 jaar (U13)
12 SOENENS Viktor
13 jaar (U14)
15 MOREELS Emile
14 jaar (U15)
8 DE ZUTTER Jonas
24 ROGGE Jarno

MERELBEKE-MOLENHOEK
1.17.3 Nieuwelingen
24 DE MEY Remi
36 DE SUTTER Stijn

OOSTNIEUWKERKE
1.17.3 Nieuwelingen
43 PENNINCK Pepijn

RUMBEKE
Aspiranten
13 j.
11 D´HOUST Yani
16 PERSYN Twan
13jr Dames
2 WITTEVRONGEL Lani

Uitslagen 28/05/2017
OOSTNIEUWKERKE (WIJK SLEIHAGE)
1.12B - ind.reg.wedstrijd
16 SLABINCK Indiana

PEPINGEN BOGAARDEN
Miniemen
11 j.
1 PUYPE Bram
Aspiranten
13j.M.
1 PUYPE Laura

STEKENE
Aspiranten
13 jaar (U14)
9 BLANCKE Siebe
Miniemen
9 jaar (U10)
2 VANDEVELDE Senne
11 jaar (U12)
3 DE CLERCQ Matthijs
5 FONCKE Aiko
9 COCQUYT Mathijs
17 DE WILDE Wannes
18 WEYTS Louis
11 jaar (U12) Meisjes
3 MAEYHAERT Celeste

VERREBROEK
1.17.3 Nieuwelingen
7 VAN LANDSCHOOT Ruben

OOSTERZELE BK

Dames juniores:
6- Louise Lameire
Heren juniores:
DNF Axel Braet