Juli

Uitslagen 01/07/2017
DEINZE - VINKT
1.14.3 Juniores
40 DEMUYNCK Gillian
40 DE VRIESE Chendo

LEDEGEM
Miniemen
10 j.
3 VAN PARYS Bengt
11 jaar meisjes
3 MAEYHAERT Celeste

MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE
1.17.3 Nieuwelingen
53 PENNINCK Pepijn
65 DE VUYST Jens

PAAL
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
18 DE BRUYCKERE Xenna
U15
38 DE BRUYCKERE Kay

ZULTE
Aspiranten
13 jaar (U14)
14 MOREELS Emile
27 D´HOUST Yani
14 jaar (U15)
8 DE ZUTTER Jonas
19 ROGGE Jarno

Uitslagen 02/07/2017
MERE
Aspiranten
12 jaar (U13)
13 DE SMET Troy
13 jaar (U14)
19 BLANCKE Siebe
22 DE VILLE Arthur
13 jaar (U14) Meisjes
1 PUYPE Laura
14 jaar (U15)
20 DIAS Niels
Miniemen
9 jaar (U10)
10 VANDEVELDE Senne
11 jaar (U12)
5 DE CLERCQ Matthijs
7 PUYPE Bram
9 FONCKE Aiko
10 WEYTS Louis
17 COCQUYT Mathijs
25 DE WILDE Wannes

MERELBEKE KWENENBOS
1.14.3 Juniores
2 VERLINDE Simon
42 MICHIELS Liebert

VICHTE
1.14.3 Juniores
23 BRAET Axel

ZINGEM (HUISE)
1.17.3 Nieuwelingen
29 LAUREYNS Ril

Uitslagen 08/07/2017

DESSELGEM
1.14.3 Juniores
46 BRAET Axel
48 DE VRIESE Chendo

KONTICH
1.18 Open Indiv.
11 SLABINCK Indiana

LANGEMARK (SINT JULIAAN)
1.17.3 Nieuwelingen
38 DE SUTTER Stijn

PARIKE
Aspiranten
12 jaar (U13)
21 DE SMET Troy
14 jaar (U15)
5 VAN RENTERGHEM Stef

ROESELARE - BEVEREN
1.17.3 Nieuwelingen
32 PENNINCK Pepijn
41 LAUREYNS Ril

ERE - TOURNAI
Meisjes aspiranten 13j
1 Laura Puype
Jongens miniemen 11j
3 Bram Puype

Uitslagen 09/07/2017                                                                                                                                                             MEULEBEKE
Aspiranten
13 j.
27 BLANCKE Siebe
32 DE VILLE Arthur
14 j.
12 DIAS Niels

Miniemen
9 j.
5 VANDEVELDE Senne
10 j.
2 VAN PARYS Bengt
11 j.
2 FONCKE Aiko
11 WEYTS Louis
14 COCQUYT Mathijs
18 DE CLERCQ Matthijs
27 DE WILDE Wannes
Meisjes 11j
4 MAEYHAERT Celeste

OOSTKERKE - DAMME
1.14.3 Juniores
12 VERLINDE Simon
32 TEUNIS Seppe
47 MICHIELS Liebert

1.17.3 Nieuwelingen
13 VAN LANDSCHOOT Ruben
15 DE VUYST Jens
25 DE SUTTER Stijn

Uitslagen 15/07/2017

DENTERGEM
1.17.3 Nieuwelingen
22 LAUREYNS Ril
41 PENNINCK Pepijn
64 DE SUTTER Stijn
64 DE VUYST Jens

GROOT-GELMEN
Aspiranten
14 j.
18 VAN RENTERGHEM Stef

LAARNE
Miniemen
2007 - Wegrit
4 VAN PARYS Bengt
2006 - Wegrit
11 DEFOOR Sander

LANGEMARK (HAGEBOS)
1.17.3 Nieuwelingen
9 VAN LANDSCHOOT Ruben

RAMSKAPELLE
Miniemen
8 j.
7 SAELENS Thomas
11 j.
5 FONCKE Aiko
7 PUYPE Bram
9 DE CLERCQ Matthijs
Aspiranten
12 j. 1ste Reeks
10 DE SMET Troy
12j 2de Reeks
11 SOENENS Viktor
12 ROGGE Jonas
13 j. 1ste Reeks
10 D´HOUST Yani
14 j.
14 DIAS Niels
13j 2de Reeks
7 CONSTANDT Louis
8 DE BRUYCKERE Kay
12 MOREELS Emile
14j 2de reeks
15 ROGGE Jarno
Aspiranten
13j Meisjes
2 PUYPE Laura
Miniemen
11j Meisjes
1 Maeyhaert Celeste

BOEKHOUTE - interclub
71 Verlinde Simon

Uitslagen 21/07/2017 LEOPOLDSBURG (Vlaams Kampioenschap)                                                                                                   Aspiranten 13j Meisjes                                                                                                                                                                     2 Puype Laura                                                                                                                                                                      Miniemen 11j                                                                                                                                                                                 12 Puype Bram

Uitslagen 22/07/2017
CB VTT/MTB - CROSS COUNTRY
Mountainbike Nationaal - cross country (XCO) Belg. Kamp.
Meisjes 2005
4 DE BRUYCKERE Xenna
Jongens 2004
13 DE BRUYCKERE Kay

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
43 VAN LANDSCHOOT Ruben
63 DE VUYST Jens

Uitslagen 23/07/2017
GROTE PRIJS MALDEREN
1.16 Dames IND/Jun.
NIEUWELINGEN
7 DE WISPELAERE Fien

HANDZAME
Aspiranten
13 j.
18 MOREELS Emile
14 j.
13 DIAS Niels
Miniemen
10 j.
14 VAN PARYS Bengt
meisjes 11 jaar
4 MAEYHAERT Celeste

LANDSKOUTER
11 j. Jongens
2 PUYPE Bram
4 DEFOOR Sander
5 FONCKE Aiko
6 DE CLERCQ Matthijs
9 WEYTS Louis

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
Aspiranten
12 jaar - U13
29 DE SMET Troy
13 jaar - U14
12 VANDENHENDE Kobe
14 jaar - U15
27 DE ZUTTER Jonas
Aspiranten
Meisjes 13 jaar
3 PUYPE Laura

TIELT (KANEGEM)
1.14.3 Juniores - Open omloop
36 TEUNIS Seppe
37 VERLINDE Simon

Uitslagen 30/07/2017
JABBEKE-ZERKEGEM
Aspiranten
12 j.
25 SOENENS Viktor
27 ROGGE Jonas
13 j.
6 CONSTANDT Louis
28 DE VILLE Arthur
30 BLANCKE Siebe
14 j.
11 VAN RENTERGHEM Stef
15 DE ZUTTER Jonas
38 ROGGE Jarno
JABBEKE-ZERKEGEM
Miniemen
11 j. meisjes
2 MAEYHAERT Celeste

SCHELLEBELLE
Miniemen
U10 - 2008 Wegrit
11 VANDEVELDE Senne
U12 - 2006 Wegrit
6 COCQUYT Mathijs
18 WEYTS Louis
20 FONCKE Aiko
Aspiranten
U14 - 2004
10 VANDENHENDE Kobe
17 MOREELS Emile
U15 - 2003
16 DIAS Niels

VELDEGEM
1.17.3 Nieuwelingen
22 VAN LANDSCHOOT Ruben
56 DE VUYST Jens
58 DE SUTTER Stijn
58 COENE Benjamin

1.14.3 Juniores
35 VERLINDE Simon
64 TEUNIS Seppe
64 BRAET Axel
64 DE VRIESE Chendo

LES LACS DE L’ EAU D’ HEUR
BK meisjes nieuwelingen:
2 Fien De Wispelaere

TOURINNES
Miniemen 11j:
6 Matthijs De Clercq