Augustus

1/08/2017 KOOIGEM
1.17.3 Nieuwelingen
26 VAN LANDSCHOOT Ruben
61 DE SUTTER Stijn
65 BILLIET Jelle

Uitslagen 02/08/2017                                                                                                                                                    WADELINCOURT
1.16 Nieuwelingen dames
3 De Wispelaere Fien
1.16 Juniores dames
5 Lameire Louise

RANSBERG-KORTENAKEN
1.17.3 Nieuwelingen
38 Laureyns Ril

Uitslagen 03/08/2017
OOSTKAMP
1.12B - Elite z.c./U23
11 SLABINCK Indiana

Uitslagen 05/08/2017
DENDERWINDEKE
1.17.3 Nieuwelingen
34 LAUREYNS Ril
59 DE VUYST Jens
63 BILLIET Jelle

EGEM (PITTEM)
Aspiranten
13 j.
13 D´HOUST Yani
22 BLANCKE Siebe
14 j.
27 ROGGE Jarno

ERPE-MERE
1.16 Dames IND/Jun.
26 LAMEIRE Louise
Dames Nieuwelingen
13 DE WISPELAERE Fien

JOHAN MUSEEUW CLASSIC - G.P. STAD GISTEL
Juniores 1.14 NAT
68 VERLINDE Simon
72 DE VRIESE Chendo

MAARKEDAL
Aspiranten
12 j.
9 SOENENS Viktor
13 j.
12 VANDENHENDE Kobe
16 MOREELS Emile
21 CONSTANDT Louis
31 DE VILLE Arthur
14 j.
14 VAN RENTERGHEM Stef
26 DIAS Niels
35 DE ZUTTER Jonas

Uitslagen 06/08/2017
EGEM (PITTEM)
1.17.3 Nieuwelingen
31 VAN LANDSCHOOT Ruben
59 DE SUTTER Stijn
67 COENE Benjamin

NEERPELT
Aspiranten
13 j.
3 WITTEVRONGEL Lani

OLEN
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
3 DE BRUYCKERE Xenna
U15
11 DE BRUYCKERE Kay

ZINGEM
1.16 Dames IND/Jun.
Dames Juniores
20 LAMEIRE Louise

Uitslagen 09/08/2017
BEERNEM
1.12B - ind.reg.wedstrijd
48 DEBOEVER Nick
103 SLABINCK Indiana

Uitslagen 12/08/2017
BELLEM
1.14.3 Juniores
54 DE VRIESE Chendo

HEESTERT
1.17.3 Nieuwelingen
19 VAN LANDSCHOOT Ruben

OUDENAARDE
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
18 DE BRUYCKERE Xenna
U15
12 DE BRUYCKERE Kay

Uitslagen 13/08/2017
KNESSELARE
Aspiranten
U13
3 SOENENS Viktor
7 DE SMET Troy
10 ROGGE Jonas
11 VAN LEIRBERGHE Lenn
U9 wegrit
1 VAN BELLEGHEM Thibault
3 SAELENS Thomas
U11 tijdrit
1 VAN CANNEYT Siebe
3 VAN PARYS Bengt
9 VERSTUYF Sem
U12 tijdrit
1 PUYPE Bram
2 DE CLERCQ Matthijs
3 WEYTS Louis
6 DE WILDE Wannes
8 COCQUYT Mathijs
9 MAEYHAERT Celeste
U14
5 CONSTANDT Louis
7 VANDENHENDE Kobe
12 MOREELS Emile
15 BLANCKE Siebe
18 D´HOUST Yani
24 DE VILLE Arthur
U11 wegrit
3 VAN PARYS Bengt
4 VERSTUYF Sem
9 VAN CANNEYT Siebe
U15
10 DE ZUTTER Jonas
11 VAN RENTERGHEM Stef
12 DIAS Niels
21 MOREELS Henri
23 ROGGE Jarno
U12 wegrit
1 WEYTS Louis
2 PUYPE Bram
3 DE CLERCQ Matthijs
6 COCQUYT Mathijs
8 DE WILDE Wannes
9 MAEYHAERT Celeste
U14 M
1 WITTEVRONGEL Lani
2 PUYPE Laura
U12 M wegrit
3 MAEYHAERT Celeste
U9 tijdrit
1 VAN BELLEGHEM Thibault
3 SAELENS Thomas

KRUISHOUTEM
1.14.3 Juniores -
79 VERLINDE Simon

LOVENDEGEM
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
10 VAN LANDSCHOOT Ruben

11 LAUREYNS Ril
31 DE VUYST Jens

SCHUIFERSKAPELLE
1.14.3 Juniores
37 DEMUYNCK Gillian

Uitslagen 14/08/2017
14/08/2017 MEULEBEKE
1.17.3 Nieuwelingen
42 DE VUYST Jens

Juli

Uitslagen 01/07/2017
DEINZE - VINKT
1.14.3 Juniores
40 DEMUYNCK Gillian
40 DE VRIESE Chendo

LEDEGEM
Miniemen
10 j.
3 VAN PARYS Bengt
11 jaar meisjes
3 MAEYHAERT Celeste

MOORSLEDE - SLYPSKAPELLE
1.17.3 Nieuwelingen
53 PENNINCK Pepijn
65 DE VUYST Jens

PAAL
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
18 DE BRUYCKERE Xenna
U15
38 DE BRUYCKERE Kay

ZULTE
Aspiranten
13 jaar (U14)
14 MOREELS Emile
27 D´HOUST Yani
14 jaar (U15)
8 DE ZUTTER Jonas
19 ROGGE Jarno

Uitslagen 02/07/2017
MERE
Aspiranten
12 jaar (U13)
13 DE SMET Troy
13 jaar (U14)
19 BLANCKE Siebe
22 DE VILLE Arthur
13 jaar (U14) Meisjes
1 PUYPE Laura
14 jaar (U15)
20 DIAS Niels
Miniemen
9 jaar (U10)
10 VANDEVELDE Senne
11 jaar (U12)
5 DE CLERCQ Matthijs
7 PUYPE Bram
9 FONCKE Aiko
10 WEYTS Louis
17 COCQUYT Mathijs
25 DE WILDE Wannes

MERELBEKE KWENENBOS
1.14.3 Juniores
2 VERLINDE Simon
42 MICHIELS Liebert

VICHTE
1.14.3 Juniores
23 BRAET Axel

ZINGEM (HUISE)
1.17.3 Nieuwelingen
29 LAUREYNS Ril

Uitslagen 08/07/2017

DESSELGEM
1.14.3 Juniores
46 BRAET Axel
48 DE VRIESE Chendo

KONTICH
1.18 Open Indiv.
11 SLABINCK Indiana

LANGEMARK (SINT JULIAAN)
1.17.3 Nieuwelingen
38 DE SUTTER Stijn

PARIKE
Aspiranten
12 jaar (U13)
21 DE SMET Troy
14 jaar (U15)
5 VAN RENTERGHEM Stef

ROESELARE - BEVEREN
1.17.3 Nieuwelingen
32 PENNINCK Pepijn
41 LAUREYNS Ril

ERE - TOURNAI
Meisjes aspiranten 13j
1 Laura Puype
Jongens miniemen 11j
3 Bram Puype

Uitslagen 09/07/2017                                                                                                                                                             MEULEBEKE
Aspiranten
13 j.
27 BLANCKE Siebe
32 DE VILLE Arthur
14 j.
12 DIAS Niels

Miniemen
9 j.
5 VANDEVELDE Senne
10 j.
2 VAN PARYS Bengt
11 j.
2 FONCKE Aiko
11 WEYTS Louis
14 COCQUYT Mathijs
18 DE CLERCQ Matthijs
27 DE WILDE Wannes
Meisjes 11j
4 MAEYHAERT Celeste

OOSTKERKE - DAMME
1.14.3 Juniores
12 VERLINDE Simon
32 TEUNIS Seppe
47 MICHIELS Liebert

1.17.3 Nieuwelingen
13 VAN LANDSCHOOT Ruben
15 DE VUYST Jens
25 DE SUTTER Stijn

Uitslagen 15/07/2017

DENTERGEM
1.17.3 Nieuwelingen
22 LAUREYNS Ril
41 PENNINCK Pepijn
64 DE SUTTER Stijn
64 DE VUYST Jens

GROOT-GELMEN
Aspiranten
14 j.
18 VAN RENTERGHEM Stef

LAARNE
Miniemen
2007 - Wegrit
4 VAN PARYS Bengt
2006 - Wegrit
11 DEFOOR Sander

LANGEMARK (HAGEBOS)
1.17.3 Nieuwelingen
9 VAN LANDSCHOOT Ruben

RAMSKAPELLE
Miniemen
8 j.
7 SAELENS Thomas
11 j.
5 FONCKE Aiko
7 PUYPE Bram
9 DE CLERCQ Matthijs
Aspiranten
12 j. 1ste Reeks
10 DE SMET Troy
12j 2de Reeks
11 SOENENS Viktor
12 ROGGE Jonas
13 j. 1ste Reeks
10 D´HOUST Yani
14 j.
14 DIAS Niels
13j 2de Reeks
7 CONSTANDT Louis
8 DE BRUYCKERE Kay
12 MOREELS Emile
14j 2de reeks
15 ROGGE Jarno
Aspiranten
13j Meisjes
2 PUYPE Laura
Miniemen
11j Meisjes
1 Maeyhaert Celeste

BOEKHOUTE - interclub
71 Verlinde Simon

Uitslagen 21/07/2017 LEOPOLDSBURG (Vlaams Kampioenschap)                                                                                                   Aspiranten 13j Meisjes                                                                                                                                                                     2 Puype Laura                                                                                                                                                                      Miniemen 11j                                                                                                                                                                                 12 Puype Bram

Uitslagen 22/07/2017
CB VTT/MTB - CROSS COUNTRY
Mountainbike Nationaal - cross country (XCO) Belg. Kamp.
Meisjes 2005
4 DE BRUYCKERE Xenna
Jongens 2004
13 DE BRUYCKERE Kay

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
43 VAN LANDSCHOOT Ruben
63 DE VUYST Jens

Uitslagen 23/07/2017
GROTE PRIJS MALDEREN
1.16 Dames IND/Jun.
NIEUWELINGEN
7 DE WISPELAERE Fien

HANDZAME
Aspiranten
13 j.
18 MOREELS Emile
14 j.
13 DIAS Niels
Miniemen
10 j.
14 VAN PARYS Bengt
meisjes 11 jaar
4 MAEYHAERT Celeste

LANDSKOUTER
11 j. Jongens
2 PUYPE Bram
4 DEFOOR Sander
5 FONCKE Aiko
6 DE CLERCQ Matthijs
9 WEYTS Louis

LIERDE (SINT MARIA LIERDE)
Aspiranten
12 jaar - U13
29 DE SMET Troy
13 jaar - U14
12 VANDENHENDE Kobe
14 jaar - U15
27 DE ZUTTER Jonas
Aspiranten
Meisjes 13 jaar
3 PUYPE Laura

TIELT (KANEGEM)
1.14.3 Juniores - Open omloop
36 TEUNIS Seppe
37 VERLINDE Simon

Uitslagen 30/07/2017
JABBEKE-ZERKEGEM
Aspiranten
12 j.
25 SOENENS Viktor
27 ROGGE Jonas
13 j.
6 CONSTANDT Louis
28 DE VILLE Arthur
30 BLANCKE Siebe
14 j.
11 VAN RENTERGHEM Stef
15 DE ZUTTER Jonas
38 ROGGE Jarno
JABBEKE-ZERKEGEM
Miniemen
11 j. meisjes
2 MAEYHAERT Celeste

SCHELLEBELLE
Miniemen
U10 - 2008 Wegrit
11 VANDEVELDE Senne
U12 - 2006 Wegrit
6 COCQUYT Mathijs
18 WEYTS Louis
20 FONCKE Aiko
Aspiranten
U14 - 2004
10 VANDENHENDE Kobe
17 MOREELS Emile
U15 - 2003
16 DIAS Niels

VELDEGEM
1.17.3 Nieuwelingen
22 VAN LANDSCHOOT Ruben
56 DE VUYST Jens
58 DE SUTTER Stijn
58 COENE Benjamin

1.14.3 Juniores
35 VERLINDE Simon
64 TEUNIS Seppe
64 BRAET Axel
64 DE VRIESE Chendo

LES LACS DE L’ EAU D’ HEUR
BK meisjes nieuwelingen:
2 Fien De Wispelaere

TOURINNES
Miniemen 11j:
6 Matthijs De Clercq

Mei

Uitslagen 01/05/2017
DRONGEN
Aspiranten 12 jaar (U13)
18 SOENENS Viktor
30 DE SMET Troy
Aspiranten 13 jaar (U14)
19 VANDENHENDE Kobe
23 PERSYN Twan
38 DE VILLE Arthur
Aspiranten 14 jaar (U15)
12 DE ZUTTER Jonas
Aspiranten 13 jaar (U14) Meisjes
3 WITTEVRONGEL Lani


HOOGLEDE
Miniemen (afwachtingsproef bij aspiranten) 10 j.
11 VAN PARYS Bengt
Miniemen (afwachtingsproef bij aspiranten) 11 j.
12 FONCKE Aiko
15 PUYPE Bram
18 DE CLERCQ Matthijs
Aspiranten 13j Meisjes
1 PUYPE Laura


LENDELEDE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
9 VAN LANDSCHOOT Ruben
15 LAUREYNS Ril
43 DE SUTTER Stijn


VELDEGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop
12 SLABINCK Indiana


ZONNEBEKE
1.14.3 Juniores - Open omloop
43 TEUNIS Seppe

Anzegem (BK Tijdrijden)                                                                                                                                                                   14j Aspiranten                                                                                                                                                                                6 Stef Van Renterghem

Uitslagen 06/05/2017                                                                                                                                                 ASSEBROEK1.12B - Elite z.c./U23
27 SLABINCK Indiana


DE HAAN 1.17.3 Nieuwelingen - PK
2° jaars: 45 PENNINCK Pepijn


SINAAI-WAAS
1.14.3 Juniores -
46 DEMUYNCK Gillian
46 VERLINDE Simon


ZWEVEGEM-KAPPAERT
1.14.3 Juniores
54 BRAET Axel

Uitslagen 07/05/2017                                                                                                                                                                 LADY´S DAY SINAAI
1.16 Dames Juniores.
27 LAMEIRE Louise
Dames Nieuwelingen
32 DE WISPELAERE Fien


MERELBEKE
1.17.3 Nieuwelingen - PK 1° jaars
6 LAUREYNS Ril
34 DE VUYST Jens
1.17.3 Nieuwelingen - PK 2de jaars
28 VAN LANDSCHOOT Ruben
45 DE MEY Remi

WAREGEM
Miniemen
10 j.
4 VAN PARYS Bengt
11 j.
4 FONCKE Aiko
5 PUYPE Bram
14 COCQUYT Mathijs
17 DE CLERCQ Matthijs
20 DEFOOR Sander
11 jaar meisjes
7 MAEYHAERT Celeste

Aspiranten
12 j. reeks 2
16 SOENENS Viktor
13 j. reeks 2
13 MOREELS Emile
25 BLANCKE Siebe
13 j. reeks 1
7 PERSYN Twan
22 D´HOUST Yani
14 j. reeks 1
20 MOREELS Henri
14 j. reeks 2
20 VAN RENTERGHEM Stef                                                                                                                                                               13 j; meisjes
2 PUYPE Laura
4 WITTEVRONGEL Lani

Uitslagen 13/05/2017
AALBEKE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
23 VAN LANDSCHOOT Ruben
56 LAUREYNS Ril
61 DE VUYST Jens
69 DE SUTTER Stijn


WIJNENDALE - TORHOUT
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23
30 SLABINCK Indiana

Uitslagen 14/05/2017
BOEZINGE
1.16 Dames nieuwelingen
12 DE WISPELAERE Fien
1.16 Dames juniores
18 LAMEIRE Louise


BREDENE
1.14.3 Juniores - Provinciaal Kampioenschap
66 VERLINDE Simon
79 DEMUYNCK Gillian
91 BRAET Axel
91 DEPONDT Louis
91 MICHIELS Liebert
91 TEUNIS Seppe


DENDERHOUTEM
1.14.3 Juniores - Provinciaal Kampioenschap
42 DE VRIESE Chendo
42 VERDONCK Gauthier


VORSELAAR
1.18 Open Indiv. (Am./Mast./B.El.zc/B.U23)
7 SLABINCK Indiana


WATERVLIET
Aspiranten
12 jaar (U13)
10 SOENENS Viktor
13 jaar U14
11 VANDENHENDE Kobe
15 PERSYN Twan
32 BLANCKE Siebe
38 DE VILLE Arthur
14 jaar (U15)
2 VAN RENTERGHEM Stef
20 DE ZUTTER Jonas
Miniemen
10 jaar (U11)
5 VAN PARYS Bengt
11 jaar (U12)
3 FONCKE Aiko
4 DEFOOR Sander
6 DE CLERCQ Matthijs
7 PUYPE Bram
10 WEYTS Louis
19 COCQUYT Mathijs
Aspiranten meisjes
13 jaar (U14) Meisjes
2 WITTEVRONGEL Lani
4 PUYPE Laura
Miniemen meisjes
11 jaar (U12) Meisjes
4 MAEYHAERT Celeste

Uitslagen 20/05/2017
GRANDGLISE                                                                                                                                                                        Miniemen 11 jaar
2 Bram Puype
Aspiranten meisjes 13 j.
1 Laura Puype


Uitslagen 21/05/2017
SINT-BAAFS-VIJVE
1.14.3 Juniores - Open omloop
52 DE VRIESE Chendo


SINT-KORNELIS-HOREBEKE
Aspiranten
12 jaar (U13)
9 SOENENS Viktor
10 DE DOBBELAERE Born
13 jaar (U14)
26 PERSYN Twan
14 jaar (U15)
5 VAN RENTERGHEM Stef


VELDEGEM
Aspiranten
12 j.
18 DE SMET Troy
13 j.
9 D´HOUST Yani
10 MOREELS Emile
32 DE VILLE Arthur
14 j.- GP
15 DE ZUTTER Jonas
Miniemen
10 j.
14 VAN PARYS Bengt
20 BRYTHEN David
11 j.
4 WEYTS Louis
11 FONCKE Aiko
12 DEFOOR Sander
15 DE CLERCQ Matthijs
16 COCQUYT Mathijs
30 DE WILDE Wannes
Aspiranten
13 j. - meisjes
2 WITTEVRONGEL Lani
Miniemen
11 j. - meisjes
4 MAEYHAERT Celeste


21/05/2017 WAARSCHOOT
Nieuwelingen - Open Omloop
33 PENNINCK Pepijn
53 DE VUYST Jens
57 LAUREYNS Ril
77 DE SUTTER Stijn
77 VAN LANDSCHOOT Ruben - lek -
Juniores - Open omloop
27 BRAET Axel
62 TEUNIS Seppe
63 MICHIELS Liebert
65 DEPONDT Louis
67 DEMUYNCK Gillian

 

Uitslagen 25/05/2017
ERPE-MERE
Aspiranten
13 jaar (U14)
15 VANDENHENDE Kobe
16 PERSYN Twan
14 jaar (U15)
10 VAN RENTERGHEM Stef

HOBOKEN
Aspiranten
13 j. meisjes
1 PUYPE Laura
Miniemen
11 j.
3 PUYPE Bram
HOBOKEN - RERUM NOVARUMPRIJZEN DAMES JEUGD
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuwelingen
Dames Nieuwelingen
7 DE WISPELAERE Fien

LAARNE
1.17.3 Nieuwelingen - Kampioenschap van Vlaanderen
1° jaars
79 LAUREYNS Ril
2° jaars
86 DE MEY Remi

LEDEGEM
Aspiranten
12j
8 SOENENS Viktor
13 j.
20 BLANCKE Siebe

OUDENAARDE - LEUPEGEM
Miniemen
U11 (10 j.)
8 BRYTHEN David
U12 (11 J.)
8 WEYTS Louis
14 DE CLERCQ Matthijs
20 FONCKE Aiko
U12 M (11 j.)
2 MAEYHAERT Celeste

SLEIDINGE
Nieuwelingen - Open Omloop
9 VAN LANDSCHOOT Ruben
37 DE SUTTER Stijn
39 DE VUYST Jens
Juniores - Open omloop
13 TEUNIS Seppe

ZWEVEGEM KREUPEL
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
37 PENNINCK Pepijn

OUTRIJVE- Interclub
76 – Axel Braet
DNF Simon Verlinde
DNF Louis Depondt

Uitslagen 27/05/2017
KRUISHOUTEM
Aspiranten
12 jaar (U13)
12 SOENENS Viktor
13 jaar (U14)
15 MOREELS Emile
14 jaar (U15)
8 DE ZUTTER Jonas
24 ROGGE Jarno

MERELBEKE-MOLENHOEK
1.17.3 Nieuwelingen
24 DE MEY Remi
36 DE SUTTER Stijn

OOSTNIEUWKERKE
1.17.3 Nieuwelingen
43 PENNINCK Pepijn

RUMBEKE
Aspiranten
13 j.
11 D´HOUST Yani
16 PERSYN Twan
13jr Dames
2 WITTEVRONGEL Lani

Uitslagen 28/05/2017
OOSTNIEUWKERKE (WIJK SLEIHAGE)
1.12B - ind.reg.wedstrijd
16 SLABINCK Indiana

PEPINGEN BOGAARDEN
Miniemen
11 j.
1 PUYPE Bram
Aspiranten
13j.M.
1 PUYPE Laura

STEKENE
Aspiranten
13 jaar (U14)
9 BLANCKE Siebe
Miniemen
9 jaar (U10)
2 VANDEVELDE Senne
11 jaar (U12)
3 DE CLERCQ Matthijs
5 FONCKE Aiko
9 COCQUYT Mathijs
17 DE WILDE Wannes
18 WEYTS Louis
11 jaar (U12) Meisjes
3 MAEYHAERT Celeste

VERREBROEK
1.17.3 Nieuwelingen
7 VAN LANDSCHOOT Ruben

OOSTERZELE BK

Dames juniores:
6- Louise Lameire
Heren juniores:
DNF Axel Braet

 

Juni

BELLEGEM
1.16 Dames IND/Jun.+ Nieuw. - Open omloop
BELLEGEM Dames juniores
19 LAMEIRE Louise
BELLEGEM Dames Nieuwelingen
10 DE WISPELAERE Fien

KIELDRECHT
Nieuwelingen
44 DE SUTTER Stijn

LAARNE
Miniemen U12 - 2006
8 PUYPE Bram
16 DEFOOR Sander

LAUWE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
25 VAN LANDSCHOOT Ruben

OTEGEM
1.14.3 Juniores - Open omloop
9 VERLINDE Simon
57 BRAET Axel
91 TEUNIS Seppe

Uitslagen 04/06/2017
GITS
1.12A - Elite zc/U23/BCP
18 SLABINCK Indiana


MEULEBEKE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
34 DE VUYST Jens


RUDDERVOORDE BALIEBRUGGE
Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
12 j.
29 DE SMET Troy
Miniemen
10 j.
2 VAN PARYS Bengt
22 BRYTHEN David
11 j.
6 FONCKE Aiko
17 COCQUYT Mathijs
19 DE CLERCQ Matthijs
25 DE WILDE Wannes

Uitslagen 05/06/2017
BEVEREN
Miniemen
U10 - Wegrit
17 VANDEVELDE Senne
Aspiranten - Provinciaal Kampioenschap
U13 - 2005
15 DE DOBBELAERE Born
U14 - 2004
9 VANDENHENDE Kobe
24 BLANCKE Siebe
34 D´HOUST Yani
47 MOREELS Emile
52 PERSYN Twan
54 DE VILLE Arthur
U15 - 2003
21 DE ZUTTER Jonas
33 DIAS Niels
58 VAN RENTERGHEM Stef
U14 Meisjes - 2004
2 PUYPE Laura


DE PINTE
1.15 A Nat Dames - IND - juniores
17 LAMEIRE Louise
1.15 A Nat Dames - IND - nieuwelingen
8 DE WISPELAERE Fien


MOORSELE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop.
14 VAN LANDSCHOOT Ruben


NEVELE
1.14.3 Juniores - Open omloop
50 DE VRIESE Chendo
61 DEMUYNCK Gillian
DNF TEUNIS Seppe


OOSTERZELE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
23 LAUREYNS Ril
33 DE SUTTER Stijn

Uitslagen 10/06/2017

AFWACHTINGSWEDSTRIJD ZEDELGEM
1.16 Dames IND/ Nieuwelingen
10 DE WISPELAERE Fien
1.16 Dames IND/Juniores
11 LAMEIRE Louise

GERAARDSBERGEN
1.14.3 Juniores
21 VERLINDE Simon
62 TEUNIS Seppe
1.17.3 Nieuwelingen
55 DE VUYST Jens

Uitslagen 11/06/2017

BREDENE
1.17.3 Nieuwelingen
12 VAN LANDSCHOOT Ruben
25 DE SUTTER Stijn

KUURNE
1.17.3 Nieuwelingen
25 LAUREYNS Ril

WERVIK
1.14.3 Juniores
29 BRAET Axel

ZEDELGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23
12 SLABINCK Indiana

Uitslagen 18/06/2017                                                                                                                                                          GRAMMENE
1.17.3 Nieuwelingen
11 LAUREYNS Ril

MERELBEKE - SCHELDERODE
1.14.3 Juniores
42 TEUNIS Seppe

OEDELEM (BEERNEM)
1.12B - ind.reg.wedstr.Elite z.c./U23
51 DEBOEVER Nick

PASSENDALE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
20 VAN LANDSCHOOT Ruben

PASSENDALE
1.14.3 Juniores - Open omloop
11 BRAET Axel

Uitslagen 24/06/2017
LICHTERVELDE
1.17.3 Nieuwelingen
56 DE SUTTER Stijn

MOERBEKE-WAAS
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
DE BRUYCKERE Xenna : Provinciaal Kampioene MTB!
U15
31 DE BRUYCKERE Kay

NIEUWPOORT
Aspiranten
12 jarigen
6 DE SMET Troy
14 SOENENS Viktor
13 jarigen
19 MOREELS Emile

ROLLEGEM-KAPELLE
1.14.3 Juniores
10 BRAET Axel

ZOMERGEM
1.14.3 Juniores
25 VERLINDE Simon
27 TEUNIS Seppe
28 VERDONCK Gauthier

SLIEDRECHT, Nederland
Meisjes nieuwelingen
5 Fien De Wispelaere

Uitslagen 25/06/2017
HANSBEKE
1.12B - Elite z.c./U23
28 SLABINCK Indiana

HERZELE
Aspiranten
13 jaar (U14)
14 VANDENHENDE Kobe
24 DE VILLE Arthur
Miniemen
10 jaar (U11)
3 VAN PARYS Bengt
14 jaar (U15)
10 VAN RENTERGHEM Stef
27 DIAS Niels
Miniemen
11 jaar (U12)
3 PUYPE Bram
7 WEYTS Louis
9 FONCKE Aiko
10 DE CLERCQ Matthijs
12 DEFOOR Sander
15 COCQUYT Mathijs
Aspiranten
13 jaar (U14) Meisjes
2 PUYPE Laura

KLUISBERGEN - RUIEN
1.17.3 Nieuwelingen
36 LAUREYNS Ril

25/06/2017 KUURNE
1.17.3 Nieuwelingen
15 VAN LANDSCHOOT Ruben

25/06/2017 ZELE
1.14.3 Juniores
6 VERLINDE Simon
60 DEMUYNCK Gillian
68 MICHIELS Liebert

April

Uitslagen 01/04/2017
BEVEREN
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
60 LAUREYNS Ril
70 DE VUYST Jens

Uitslagen 02/04/2017
BOORTMEERBEEK
Aspiranten13 j. meisjes
3 PUYPE Laura
BOORTMEERBEEK
Aspiranten14 j.
23 VAN RENTERGHEM Stef

MOL HESSIE
Aspiranten13 j.
15 DE VILLE Arthur

Uitslagen 08/04/2017
BACHTE-MARIA-LEERNE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
51 VAN LANDSCHOOT Ruben
65 LAUREYNS Ril
65 DE VUYST Jens
BERINGEN
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
32 DE BRUYCKERE Xenna
U15
17 DE BRUYCKERE Kay
WAMBEEK-TERNAT
1.14.3 Juniores - Open omloop
47 DEPONDT Louis

Uitslagen 09/04/2017
BEERNEM
1.14.3 Juniores - Open omloop
3 VERLINDE Simon
6 BRAET Axel
29 DE VRIESE Chendo
40 TEUNIS Seppe
46 DEMUYNCK Gillian
61 MICHIELS Liebert

RAMSEL-HERSELT
Aspiranten
13 JAAR REEKS 2
22 DE VILLE Arthur
RAMSEL-HERSELT
Aspiranten
MEISJES 13
2 PUYPE Laura


VELDEGEM
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
57 PENNINCK Pepijn
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuw./afwachtingswedstr. - Open omloop
nieuwelingen
3 DE WISPELAERE Fien
juniores
10 LAMEIRE Louise

Uitslagen 15/04/2017
GELUVELD
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
24 VAN LANDSCHOOT Ruben
52 LAUREYNS Ril
1.16 Dames Jun. - Open omloop
13 LAMEIRE Louise

Uitslagen 16/04/2017
BELLEGEM
Aspiranten
12 j.
9 SOENENS Viktor
13 j. 2-de reeks
18 DE VILLE Arthur
13 j 1ste reeks
14 D´HOUST Yani

BESELARE - ZONNEBEKE
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23
16 SLABINCK Indiana

Uitslagen 17/04/2017
DENDERHOUTEM
Aspiranten
14 jaar (U15) - Reeks A
5 VAN RENTERGHEM Stef
13 jaar (U14) Meisjes
3 PUYPE Laura
13 jaar (U14) - Reeks B
22 BLANCKE Siebe

WAARSCHOOT
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
46 LAUREYNS Ril
59 DE SUTTER Stijn
59 DE MEY Remi
59 DE VUYST Jens

WESTKERKE
1.14.3 Juniores - Open omloop
4 BRAET Axel
45 VERLINDE Simon
51 DEMUYNCK Gillian
51 DE LOOF Dario
51 DE VRIESE Chendo
51 TEUNIS Seppe
51 MICHIELS Liebert
51 DEPONDT Louis

ZWEVEZELE (ZESWEGE)
1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite zc/U23/BCP
38 SLABINCK Indiana

Uitslagen 22/04/2017
VARSENARE
1.14.3 Juniores - Open omloop
14 BRAET Axel
65 DEMUYNCK Gillian
ZOMERGEM
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
27 LAUREYNS Ril
28 VAN LANDSCHOOT Ruben
41 DE VUYST Jens

Uitslagen 23/04/2017
BRUGGE SINT-PIETERS
Miniemen
10 j.
7 VAN PARYS Bengt
11 j.
4 FONCKE Aiko
14 DE CLERCQ Matthijs
15 WEYTS Louis
21 COCQUYT Mathijs
22 DEFOOR Sander
36 PUYPE Bram (Lekke band)
Miniemen 11 j. meisjes
5 MAEYHAERT Celeste

Aspiranten
12 j.
11 SOENENS Viktor
20 DE SMET Troy
13j. - reeks 1 met veel pech -valpartij- voor onze jongens en meisje
15 DE VILLE Arthur
20 DE BRUYCKERE Kay
25 BLANCKE Siebe
27D´HOUST Yani
13 j. meisjes
3 WITTEVRONGEL Lani
4 PUYPE Laura

14 j. - reeks 1
2 VAN RENTERGHEM Stef

HOEGAARDEN
1.16 Dames Nieuwelingen
13 DE WISPELAERE Fien
1.16 Dames Junioren
2 LAMEIRE Louise

SINT-JORIS (BEERNEM)
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
15 VAN LANDSCHOOT Ruben
66 DE SUTTER Stijn

VLISSEGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop
29 SLABINCK Indiana

Uitslagen 29/04/2017
DEINZE - VINKT
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
23 VAN LANDSCHOOT Ruben
41 LAUREYNS Ril
41 DE SUTTER Stijn


GULLEGEM
1.14.3 Juniores - Open omloop
56 DEMUYNCK Gillian
67 TEUNIS Seppe
68 DE LOOF Dario
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuw. - Open omloop
JUNIORS DAMES
16 LAMEIRE Louise
NIEUWELINGEN DAMES
14 DE WISPELAERE Fien


WAREGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap
Provinciaal Kampioenschap Elite zonder
15 SLABINCK Indiana

Uitslagen 30/04/2017
ARENDONK
Aspiranten 13 jaar reeks 2
17 BLANCKE Siebe


DADIZELE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
3 PENNINCK Pepijn
PETEGEM SCHELDE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
20 DE VUYST Jens


STEKENE
Miniemen 11 jaar (U12) Tijdrit
4 DEFOOR Sander
6 WEYTS Louis
16 COCQUYT Mathijs
Miniemen 11 jaar (U12) Meisjes Tijdrit
3 MAEYHAERT Celeste
Miniemen 11 jaar (U12)
3 DEFOOR Sander
5 WEYTS Louis
8 COCQUYT Mathijs
Miniemen 11 jaar (U12) Meisjes
3 MAEYHAERT Celeste