April

Uitslagen 01/04/2017
BEVEREN
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
60 LAUREYNS Ril
70 DE VUYST Jens

Uitslagen 02/04/2017
BOORTMEERBEEK
Aspiranten13 j. meisjes
3 PUYPE Laura
BOORTMEERBEEK
Aspiranten14 j.
23 VAN RENTERGHEM Stef

MOL HESSIE
Aspiranten13 j.
15 DE VILLE Arthur

Uitslagen 08/04/2017
BACHTE-MARIA-LEERNE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
51 VAN LANDSCHOOT Ruben
65 LAUREYNS Ril
65 DE VUYST Jens
BERINGEN
Mountainbike Kids - cross country (XCO)
U13
32 DE BRUYCKERE Xenna
U15
17 DE BRUYCKERE Kay
WAMBEEK-TERNAT
1.14.3 Juniores - Open omloop
47 DEPONDT Louis

Uitslagen 09/04/2017
BEERNEM
1.14.3 Juniores - Open omloop
3 VERLINDE Simon
6 BRAET Axel
29 DE VRIESE Chendo
40 TEUNIS Seppe
46 DEMUYNCK Gillian
61 MICHIELS Liebert

RAMSEL-HERSELT
Aspiranten
13 JAAR REEKS 2
22 DE VILLE Arthur
RAMSEL-HERSELT
Aspiranten
MEISJES 13
2 PUYPE Laura


VELDEGEM
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
57 PENNINCK Pepijn
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuw./afwachtingswedstr. - Open omloop
nieuwelingen
3 DE WISPELAERE Fien
juniores
10 LAMEIRE Louise

Uitslagen 15/04/2017
GELUVELD
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
24 VAN LANDSCHOOT Ruben
52 LAUREYNS Ril
1.16 Dames Jun. - Open omloop
13 LAMEIRE Louise

Uitslagen 16/04/2017
BELLEGEM
Aspiranten
12 j.
9 SOENENS Viktor
13 j. 2-de reeks
18 DE VILLE Arthur
13 j 1ste reeks
14 D´HOUST Yani

BESELARE - ZONNEBEKE
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23
16 SLABINCK Indiana

Uitslagen 17/04/2017
DENDERHOUTEM
Aspiranten
14 jaar (U15) - Reeks A
5 VAN RENTERGHEM Stef
13 jaar (U14) Meisjes
3 PUYPE Laura
13 jaar (U14) - Reeks B
22 BLANCKE Siebe

WAARSCHOOT
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
46 LAUREYNS Ril
59 DE SUTTER Stijn
59 DE MEY Remi
59 DE VUYST Jens

WESTKERKE
1.14.3 Juniores - Open omloop
4 BRAET Axel
45 VERLINDE Simon
51 DEMUYNCK Gillian
51 DE LOOF Dario
51 DE VRIESE Chendo
51 TEUNIS Seppe
51 MICHIELS Liebert
51 DEPONDT Louis

ZWEVEZELE (ZESWEGE)
1.12A - ind.reg.wed.(120-140 km) Elite zc/U23/BCP
38 SLABINCK Indiana

Uitslagen 22/04/2017
VARSENARE
1.14.3 Juniores - Open omloop
14 BRAET Axel
65 DEMUYNCK Gillian
ZOMERGEM
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
27 LAUREYNS Ril
28 VAN LANDSCHOOT Ruben
41 DE VUYST Jens

Uitslagen 23/04/2017
BRUGGE SINT-PIETERS
Miniemen
10 j.
7 VAN PARYS Bengt
11 j.
4 FONCKE Aiko
14 DE CLERCQ Matthijs
15 WEYTS Louis
21 COCQUYT Mathijs
22 DEFOOR Sander
36 PUYPE Bram (Lekke band)
Miniemen 11 j. meisjes
5 MAEYHAERT Celeste

Aspiranten
12 j.
11 SOENENS Viktor
20 DE SMET Troy
13j. - reeks 1 met veel pech -valpartij- voor onze jongens en meisje
15 DE VILLE Arthur
20 DE BRUYCKERE Kay
25 BLANCKE Siebe
27D´HOUST Yani
13 j. meisjes
3 WITTEVRONGEL Lani
4 PUYPE Laura

14 j. - reeks 1
2 VAN RENTERGHEM Stef

HOEGAARDEN
1.16 Dames Nieuwelingen
13 DE WISPELAERE Fien
1.16 Dames Junioren
2 LAMEIRE Louise

SINT-JORIS (BEERNEM)
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
15 VAN LANDSCHOOT Ruben
66 DE SUTTER Stijn

VLISSEGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Open omloop
29 SLABINCK Indiana

Uitslagen 29/04/2017
DEINZE - VINKT
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
23 VAN LANDSCHOOT Ruben
41 LAUREYNS Ril
41 DE SUTTER Stijn


GULLEGEM
1.14.3 Juniores - Open omloop
56 DEMUYNCK Gillian
67 TEUNIS Seppe
68 DE LOOF Dario
1.16 Dames IND/Jun.+Nieuw. - Open omloop
JUNIORS DAMES
16 LAMEIRE Louise
NIEUWELINGEN DAMES
14 DE WISPELAERE Fien


WAREGEM
1.12B - ind.reg.wedstr.(100-120 km) Elite z.c./U23 - Provinciaal Kampioenschap
Provinciaal Kampioenschap Elite zonder
15 SLABINCK Indiana

Uitslagen 30/04/2017
ARENDONK
Aspiranten 13 jaar reeks 2
17 BLANCKE Siebe


DADIZELE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
3 PENNINCK Pepijn
PETEGEM SCHELDE
1.17.3 Nieuwelingen - Open Omloop
20 DE VUYST Jens


STEKENE
Miniemen 11 jaar (U12) Tijdrit
4 DEFOOR Sander
6 WEYTS Louis
16 COCQUYT Mathijs
Miniemen 11 jaar (U12) Meisjes Tijdrit
3 MAEYHAERT Celeste
Miniemen 11 jaar (U12)
3 DEFOOR Sander
5 WEYTS Louis
8 COCQUYT Mathijs
Miniemen 11 jaar (U12) Meisjes
3 MAEYHAERT Celeste