April

Uitslagen 30/04/2016
DEINZE-VINKT 1.17.3 Nieuwelingen
26 VAN LANDSCHOOT Ruben
MATER Aspiranten
12 j.
24 DE BRUYCKERE Kay
36 D´HOUST Yani
13 j.
10 VAN RENTERGHEM Stef
20 DIAS Niels
14 j.
9 DE VUYST Jens
MATER Miniemen
10 j.
10 DEFOOR Sander
13 COCQUYT Mathijs
17 GYSELINCK Mathis
11 j.
12 BOELAERT Maxence
21 DE SMET Troy
11 jaar meisjes
2 DE BRUYCKERE Xenna
SCHELLEBELLE 1.15 Dames Elite - Provinciaal Kampioenschap
48 DOBBELAERE Jana
ZWEVEGEM-KAPPAERT 1.14.3 Juniores - Open omloop
63 BROEKAERT Wouter
71 MYNSBERGHE Pavel
Uitslagen 24/04/2016
ARDOOIE 1.12B Elite z.c./U23
39 SLABINCK Indiana
BRUGGE SINT-PIETERS
Aspiranten
12 j.
11 PERSYN Twan
24 DE VILLE Arthur
meisjes 12jaar
1 PUYPE Laura
meisjes 14 jaar
1 DE WISPELAERE Fien
Miniemen
10 j.
10 PUYPE Bram
ERPE-MERE
Aspiranten
U 13
13 BLANCKE Siebe
U14
5 HEYMAN Jasper
23 DIAS Niels
25 DE BAETS Jarno
U 15
9 VAN DE VELDE Senne
26 DE VUYST Jens
KLUISBERGEN - ZULZEKE 1.14.3 Juniores
4 STEYAERT Michael
DNF BRYS Ben
DNF BAETE Manu
OOSTERZELE
Miniemen
9 j.
4 VAN PARYS Bengt
10 j.
5 COCQUYT Mathijs
7 GYSELINCK Mathis
11 j.
6 BOELAERT Maxence
27 DE SMET Troy
SINT-JORIS (BEERNEM) 1.17.3 Nieuwelingen
9 DE LOOF Dario
Uitslagen 23/04/2016
BERLARE 1.17.3 Nieuwelingen
21 VAN LANDSCHOOT Ruben
31 DE MEY Remi
ROTSELAAR 1.14.3 Juniores
57 BROEKAERT Wouter
VARSENARE 1.14.3 Juniores
7 VAN MELLAERT Laurens
22 MYNSBERGHE Pavel
Uitslagen 17/04/2016
BELLEGEM Aspiranten
13 j. 2de reeks
4 HEYMAN Jasper
14 j.2de reeks
1 VAN DE VELDE Senne
11 DE VUYST Jens
12Jr 1ste reeks
7 DE VILLE Arthur
13 Jr 1ste reeks
2 VAN RENTERGHEM Stef
15 DIAS Niels
14Jr Meisjes
2 DE WISPELAERE Fien
MERELBEKE 1.17.3 Nieuwelingen
60 VAN LANDSCHOOT Ruben
72 DE MEY Remi
VORSELAAR 1.12C (Am./Mast./B.El.zc/B.U23).
9 SLABINCK Indiana
WEMMEL Aspiranten
12 j.
21 PERSYN Twan
22 BLANCKE Siebe
WIEZE 1.14.3 Juniores .
7 STEYAERT Michael
30 BRYS Ben
64 VAN MELLAERT Laurens
DNF VERLINDE Simon
DNF DEPOORTERE Maarten
Uitslagen 16/04/2016
HARELBEKE-STASEGEM 1.14.3 Juniores
36 MYNSBERGHE Pavel
59 BROEKAERT Wouter
ZOMERGEM 1.17.3 Nieuwelingen
30 DE MEY Remi
32 VAN LANDSCHOOT Ruben
Uitslagen 10/04/2016
BACHTE MARIA LEERNE 1.14.3 Juniores
10 STEYAERT Michael
DNF VERDONCK Gauthier
DNF MYNSBERGHE Pavel
DNF PAUWELS Matthias
DENTERGEM 1.12A - Elite zc/U23/BCP - Provinciaal Kampioenschap WEST-VL EZC
53 SLABINCK Indiana
HAASRODE Aspiranten
14 j.
8 VAN DE VELDE Senne
INGELMUNSTER
12 Jr
11 D´HOUST Yani
16 DE VILLE Arthur
18 BLANCKE Siebe
13 j.
7 HEYMAN Jaspe
9 DIAS Niels
10 VAN RENTERGHEM Stef
14j.
13 De Vuyst Jens
12 jr Meisjes
2 PUYPE Laura
14 Jr Meisjes
1 DE WISPELAERE Fien
VELDEGEM 1.17.3 Nieuwelingen
71 VAN LANDSCHOOT Ruben
Uitslagen 09/04/2016
BACHTE MARIA LEERNE 1.17.3 Nieuwelingen
63 DE MEY Remi
BEERST 1.14.3 Juniores
46 VAN MELLAERT Laurens
79 VERLINDE Simon
81 DEPOORTERE Maarten
ZANDVOORDE (ZONNEBEKE) 1.17.3 Nieuwelingen
60 DE LOOF Dario
Uitslagen 06/04/2016
PK tijdrijden Ursel
Junioren
31 Michael Steyaert
33 Matthias Pauwels
36 Verdonck Gauthier
38 Laurens Van Mellaert
42 Manu Baete
43 Van De Velde Dylan
Aspiranten 14 jaar
2 Senne Van De Velde
14 Jens De Vuyst
Aspiranten 13 jaar
3 Stef Van Renterghem
18 Jarno De Baets
20 Jasper Heyman
Aspiranten 12 jaar
7 Kay De Bruyckere
9 Arthur De Villé
11 Twan Persyn
12 Siebe Blancke
Aspiranten meisjes 12 jaar
2 Laura Puype
Uitslagen 05/04/2016
PK tijdrijden Ursel
Eerstejaars nieuwelingen
15 Ruben Van Landschoot
17 Remi De Mey
Uitslagen 03/04/2016
ZOUTLEEUW-OSSENWEG 1.14.3 Juniores
23 STEYAERT Michael
Uitslagen 02/04/2016
BEVEREN-WAAS 1.17.3 Nieuwelingen
70 DE MEY Remi
80 DE LOOF Dario
HAKENDOVER 1.14.3 Juniores
DNF VERLINDE Simon
DNF BRYS Ben
HAMME
Aspiranten
U13
9 E VILLE Arthur
13 BLANCKE Siebe
Meisjes
2 PUYPE Laura

U15(A)
5 VAN DE VELDE Senne
Meisjes
4 DE WISPELAERE Fien